Blog

Kosmetyki z grecji, kosmetyki z olejem arganowym23 lipca 2018

Zastosowanie oleju arganowego w kosmetyce

Wykorzystanie naturalnych składników w kosmetyce jest znane już od starożytnych czasów, gdy Kleopatra brała kąpiele w oślim mleku oraz pielęgnowała skórę złotem koloidalnym. Jednym z najbardziej cenionych i popularnych na świecie, naturalnych składników, jest olej arganowy, który można znaleźć w wielu produktach kosmetycznych, stosowanych zarówno na ciało, jak i włosy.

Czytaj więcej

Kosmetyki z nauralnych składników z oliwy z oliwek11 lipca 2018

Kosmetyki? Z naturalnych składników!

Popularność pielęgnacji skóry naturalnymi kosmetykami to nie tylko modne rozwiązanie, ale również świadomość konsekwencji stosowania przykładowych produktów. Mając wiedzę na temat składu danego kosmetyku, który wklepuje się twarz lub myje skórę głowy, można albo się przerazić, albo pozytywnie zaskoczyć. Chemiczne, syntetyczne, a nawet toksyczne substancje znajdujące się w niektórych produktach pielęgnacyjnych mogą w dużym stopniu zniszczyć naszą skórę. Takie przykre efekty nie będą widoczne oraz odczuwalne od razu, ale nawet za kilka miesięcy czy lat. Wybierając naturalne składniki teraz, inwestujesz w piękną, delikatną oraz zadbaną skórę w przyszłości.

Czytaj więcej

Greckie kosmetyki do ciała i twarzy23 czerwca 2018

Greckie sekrety na utrzymanie pięknej skóry

Piękna i zdrowa skóra jest marzeniem nie tylko każdej kobiety, ale coraz częściej także mężczyzn. Dbając o to, by jak najdłużej była gładka i odpowiednio napięta, należy aplikować kosmetyki dostosowane do indywidualnych potrzeb danej cery.

Czytaj więcej

Mydło z greckiej oliwy z oliwek8 czerwca 2018

Kosmetyczny hit – tradycyjne mydło z greckiej oliwy z oliwek

Ręcznie robione greckie mydła oliwkowe stanowią chwałę dla greckiego przemysłu kosmetycznego. Wybierając się na wycieczkę do Grecji, bardzo prawdopodobne jest, że jedną z zakupionych pamiątek będzie właśnie mydło. Naturalne greckie mydło oliwkowe oczyszcza oraz pielęgnuje skórę.

Czytaj więcej

Test27 maja 2018

Właściwości czystych olejów roślinnych w kosmetykach

Oleje roślinne, za sprawą wyjątkowych substancji odżywczych wykazujących korzystny wpływ na skórę i włosy, są popularnym i cenionym składnikiem wielu preparatów kosmetycznych, w tym oferowanych przez nasz sklep internetowy kosmetyków greckich.

Czytaj więcej

Kosmetyki z czystym olejem roślinnym7 maja 2018

Co dobrego może zrobić grecka naturalna oliwa z oliwek dla naszych włosów?

Oliwa z oliwek to jeden z najbardziej znanych i cenionych produktów na świecie, co zawdzięcza swoim wyjątkowym właściwościom. Już od czasów starożytnych oliwy z oliwek używano do pielęgnacji skóry oraz kosmyków i po dziś dzień stanowi ona składnik wielu kosmetyków do twarzy, ciała i włosów

Czytaj więcej